Promocje

Kurs 1 raz w tygodniu po 2 lekcje w grupie 4-osobowej tylko 232 zł/miesiąc
Kurs 1 raz w tygodniu po 2 lekcje w grupie 4-osobowej z lektorem natywnym tylko 332 zł/miesiąc
Kursy indywidualne już od 65 zł/lekcję

 

Promocje na nowy rok szkolny 2018/2019!

Kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Metoda bezpośrednia - uczymy 4 x szybciej!

Więcej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług oraz zgodnie z Polityką Prywatności i Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji o ustawieniach prywatności i o ochronie Danych Osobowych naszych Użytkowników znajdziesz w naszej Polityce Prywatności i Cookies.