O szkole

Akces Benefit to szkoła językowa specjalizująca się w nauczaniu języków angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego Metodą Bezpośrednią. W naszej ofercie znajdują się również kursy języka angielskiego i języka francuskiego metodą tradycyjną. Jesteśmy licencjonowanym ośrodkiem egzaminacyjnym TELC.

Nasza misja

Naszą misją jest poszerzanie horyzontów o innych kulturach dzięki nauce języków angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i francuskiego. Stawiamy sobie za cel wysoki poziom nauczania, jak również sprawną organizację, tak aby zapewnić naszym słuchaczom komfort bezstresowego, łatwego i skutecznego poznawania nowych języków.
Nasze metody znalazły uznanie u ponad 45 000 zadowolonych klientów.

Kadra

Nasz zgrany zespół lektorów składa się z osób, które językom i ich nauczaniu poświęcają większość swojego życia. Pracownicy szkoły Akces Benefit to ludzie z pasją, pragnący przekazać uczestnikom kursów nie tylko wiedzę, ale również satysfakcję płynącą ze znajomości języka.

Staramy się podchodzić indywidualnie do każdego słuchacza, aby przekazać wiedzę w przystępny sposób i zachęcać do dalszej nauki. Pozytywna atmosfera, która panuje na naszych zajęciach, to jeden z ważnych warunków gwarantujących szybkie postępy w zdobywaniu umiejętności i rozwijaniu swobody komunikacyjnej.

Historia

Szkoły Akces Benefit posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z języków angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego oraz francuskiego. Pierwsze szkoły Akces-Benefit powstały w 1999. Aktualnie jest to sieć ośrodków językowych, w których uczą się tysiące słuchaczy.

W roku 2007 wprowadziliśmy w naszych szkołach podręczniki Direct Method for English. W komplecie z podręcznikiem Słuchacz otrzymuje płytę CD, na której nagrany jest materiał z podręcznika w formacie MP3. Stworzyliśmy również możliwość korzystania z nowoczesnej platformy internetowej, gdzie nasi studenci mogą w domowym zaciszu, i w odpowiednim dla siebie terminie, utrwalać poznany materiał. Wszyscy słuchacze, którzy znają i cenią Metodę Bezpośrednią, przyjęli nowe propozycje z wielkim entuzjazmem.

Naszą ofertę kursów językowych rozszerzyliśmy także o program Business English na różnych poziomach zaawansowania, który może być traktowany jako samodzielny kurs, bądź też uzupełnienie Metody Bezpośredniej. Dzięki uczestnictwu w zajęciach kursanci mogą rozwijać swoje umiejętności z zakresu języka biznesowego w konkretnych sytuacjach biznesowych, w oparciu o autentyczne materiały.